

Керамічна плитка Плитка (20x180) 741870 Wooden Almond - Wooden Tile з колекції Wooden Tile Casa Dolce Casa виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x180) 741870 Wooden Almond - Wooden Tile найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Плитка (20x180) 741870 Wooden Almond - Wooden Tile з колекції Wooden Tile Casa Dolce Casa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x180) 741870 Вуден Олманд Вуден Тіл з колекції Вуден Тіл Кезєй Долс Кезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x180) 741870 Вуден Алмонд Вуден Тіле з колекції Вуден Тіле Каса Долке Каса". Виробник цієї плитки Casa Dolce Casa може бути помилково написаний як Casadolcecasa, Casa Dolce Cas, Кезєй Долс Кезєй, Каса Долке Каса і навіть як Сфіф Вщдсу Сфіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 180 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Casa Dolce Casa |
| Серія | Wooden Tile Casa Dolce Casa |
| Найменування 2 | 741870 WoodenAlmond |
| Колекція | Wooden Tile |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 51,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 741870 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x180) 741870 Wooden Almond - Wooden Tile з колекції Wooden Tile Casa Dolce Casa