

Керамічна плитка Плитка (20x170) DPR55160 Dolphin Oak Rett. - Dolphin з колекції Dolphin ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x170) DPR55160 Dolphin Oak Rett. - Dolphin найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 170см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Плитка (20x170) DPR55160 Dolphin Oak Rett. - Dolphin з колекції Dolphin ABK може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x170) DPR55160 Долфін Оук Ретт. Долфін з колекції Долфін Ебк", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x170) DPR55160 Долпхін Оак Ретт. Долпхін з колекції Долпхін Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 170 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Dolphin ABK |
| Найменування 2 | DPR55160 DolphinOakRett. |
| Колекція | Dolphin |
| Ефект | Дерево,Під давнину |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,36 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.36 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | DPR55160 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x170) DPR55160 Dolphin Oak Rett. - Dolphin з колекції Dolphin ABK