

Керамічна плитка Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ashwood warm - Betonstil з колекції Betonstil Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ashwood warm - Betonstil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ashwood warm - Betonstil з колекції Betonstil Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ешууд орм Бетанстіл з колекції Бетанстіл Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ашвуд варм Бетонстіл з колекції Бетонстіл Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Betonstil Terratinta |
| Найменування 2 | TTBSTA03120N Ashwood warm |
| Колекція | Betonstil |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 38,88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | TTBSTA03120N |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (20x120) TTBSTA03120N Ashwood warm - Betonstil з колекції Betonstil Terratinta