

Керамічна плитка Плитка (20x120) 301662/61 Essenze vaniglia nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x120) 301662/61 Essenze vaniglia nat Rect - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 415. |
Плитка (20x120) 301662/61 Essenze vaniglia nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x120) 301662/61 Ісенз веніглія нет Рект Ісенз з колекції Ісенз Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x120) 301662/61 Ессензе ванігліа нат Рест Ессензе з колекції Ессензе Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Essenze Dado |
| Найменування 2 | 301662/61 Essenze vaniglia nat Rect |
| Колекція | Essenze |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 52,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 301662/61 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (20x120) 301662/61 Essenze vaniglia nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado