

Керамічна плитка Плитка (20x120) 0SS203R Silver s.Silver liscio R - Silver Stone з колекції Silver Stone COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x120) 0SS203R Silver s.Silver liscio R - Silver Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка (20x120) 0SS203R Silver s.Silver liscio R - Silver Stone з колекції Silver Stone COEM може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x120) 0SS203R Сілвар С.шілвар ліссє Р Сілвар Стан з колекції Сілвар Стан Коім", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x120) 0SS203R Сілвер С.сілвер ліскіо Р Сілвер Стоне з колекції Сілвер Стоне Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 28.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Silver Stone COEM |
| Найменування 2 | 0SS203R Silver s.Silver liscio R |
| Колекція | Silver Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 34,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 0SS203R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (20x120) 0SS203R Silver s.Silver liscio R - Silver Stone з колекції Silver Stone COEM