Плитка (20x100) PZ2DG26 Rov. Vernicia. Pl 5*200X1000x3,5 - Zero.3 Doghe з колекції Zero.3 Doghe Panaria



Керамічна плитка Плитка (20x100) PZ2DG26 Rov. Vernicia. Pl 5*200X1000x3,5 - Zero.3 Doghe з колекції Zero.3 Doghe Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x100) PZ2DG26 Rov. Vernicia. Pl 5*200X1000x3,5 - Zero.3 Doghe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка (20x100) PZ2DG26 Rov. Vernicia. Pl 5*200X1000x3,5 - Zero.3 Doghe з колекції Zero.3 Doghe Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x100) PZ2DG26 Ров. Варніші. Пл 5*200X1000x3,5 Заро.3 Доф з колекції Заро.3 Доф Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x100) PZ2DG26 Ров. Вернікіа. Пл 5*200X1000x3,5 Зеро.3 Догхе з колекції Зеро.3 Догхе Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 100 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Zero.3 Doghe Panaria |
| Найменування 2 | PZ2DG26 Rov.Vernicia.Pl5*200X1000x3,5 |
| Колекція | Zero.3 Doghe |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 3.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | PZ2DG26 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (20x100) PZ2DG26 Rov. Vernicia. Pl 5*200X1000x3,5 - Zero.3 Doghe з колекції Zero.3 Doghe Panaria