

Керамічна плитка Плитка (20x100) 61649 Fondo Barrel - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x100) 61649 Fondo Barrel - Tahoe найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка (20x100) 61649 Fondo Barrel - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x100) 61649 Фано Баррел Тейхоі з колекції Тейхоі Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x100) 61649 Фондо Баррел Тахое з колекції Тахое Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 100 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Tahoe Cerdomus |
| Найменування 2 | 61649 Fondo Barrel |
| Колекція | Tahoe |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 61649 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (20x100) 61649 Fondo Barrel - Tahoe з колекції Tahoe Cerdomus