

Керамічна плитка Плитка (19.8x121) 2M24 Planks Chocolate Ret. 20*120 - Planks з колекції Planks Astor виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (19.8x121) 2M24 Planks Chocolate Ret. 20*120 - Planks найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.8см і довжина плитки дорівнює 121см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка (19.8x121) 2M24 Planks Chocolate Ret. 20*120 - Planks з колекції Planks Astor може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (19.8x121) 2M24 Пленкс Чоколейт Рет. 20*120 Пленкс з колекції Пленкс Естор", на неправильно прочитаном як "Плитка (19.8x121) 2M24 Планкс Чоколате Рет. 20*120 Планкс з колекції Планкс Астор". Виробник цієї плитки Astor може бути помилково написаний як Astor, Естор, Астор і навіть як Фіещк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.8 × 121 см |
| Вага | 26.49 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Astor |
| Серія | Planks Astor |
| Найменування 2 | 2M24 PlanksChocolateRet. 20*120 |
| Колекція | Planks |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 34,71 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,197 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.197 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 2M24 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка (19.8x121) 2M24 Planks Chocolate Ret. 20*120 - Planks з колекції Planks Astor