

Керамічна плитка Плитка (18x26) UP1826BLK Black - Update з колекції Update Ornamenta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (18x26) UP1826BLK Black - Update найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18см і довжина плитки дорівнює 26см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка (18x26) UP1826BLK Black - Update з колекції Update Ornamenta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (18x26) UP1826BLK Блек Юпдейт з колекції Юпдейт Орнейментєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (18x26) UP1826BLK Бласк Упдате з колекції Упдате Орнамента". Виробник цієї плитки Ornamenta може бути помилково написаний як Ornamenta, Ornament, Орнейментєй, Орнамента і навіть як Щктфьутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18 × 26 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ornamenta |
| Серія | Update Ornamenta |
| Найменування 2 | UP1826BLK Black |
| Колекція | Update |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | UP1826BLK |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Плитка (18x26) UP1826BLK Black - Update з колекції Update Ornamenta