

Керамічна плитка Плитка (16x100) WoodR 161V - Wood з колекції Wood Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (16x100) WoodR 161V - Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6013 Тростниково-зелений Pantone 8321. |
Плитка (16x100) WoodR 161V - Wood з колекції Wood Imola може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (16x100) Вуд Р 161V Вуд з колекції Вуд Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (16x100) Вуд Р 161V Вуд з колекції Вуд Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16 × 100 см |
| Вага | 16.12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Wood Imola |
| Найменування 2 | WoodR161V |
| Колекція | Wood |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 46,86 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,66 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.66 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | WoodR161V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,29,41) HEX: #69694a RGB: 105, 105, 74 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,20,59) HEX: #969678 RGB: 150, 150, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,18,65) HEX: #a6a688 RGB: 166, 166, 136 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка (16x100) WoodR 161V - Wood з колекції Wood Imola