

Керамічна плитка Плитка (16.5x100) 63215 Fondi Satinati Black - Kendo з колекції Kendo Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (16.5x100) 63215 Fondi Satinati Black - Kendo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.5см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (16.5x100) 63215 Fondi Satinati Black - Kendo з колекції Kendo Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (16.5x100) 63215 Фані Сетінейті Блек Кено з колекції Кено Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (16.5x100) 63215 Фонді Сатінаті Бласк Кендо з колекції Кендо Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16.5 × 100 см |
| Вага | 22.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Kendo Cerdomus |
| Найменування 2 | 63215 Fondi Satinati Black |
| Колекція | Kendo |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 63215 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (16.5x100) 63215 Fondi Satinati Black - Kendo з колекції Kendo Cerdomus