

Керамічна плитка Плитка (16.2x97.7) 81251 Tavella Concrete - Start з колекції Start Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (16.2x97.7) 81251 Tavella Concrete - Start найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.2см і довжина плитки дорівнює 97.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка (16.2x97.7) 81251 Tavella Concrete - Start з колекції Start Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (16.2x97.7) 81251 Тейвелєй Канкрет Старт з колекції Старт Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка (16.2x97.7) 81251 Тавелла Консрете Старт з колекції Старт Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16.2 × 97.7 см |
| Вага | 20.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Start Naxos |
| Найменування 2 | 81251 TavellaConcrete |
| Колекція | Start |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 18,11 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,953 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.953 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 81251 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка (16.2x97.7) 81251 Tavella Concrete - Start з колекції Start Naxos