

Керамічна плитка Плитка (16.2x32.4) Gal Provenzale - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (16.2x32.4) Gal Provenzale - La Galleria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.2см і довжина плитки дорівнює 32.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка (16.2x32.4) Gal Provenzale - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (16.2x32.4) Гел Провензол Лєй Геларія з колекції Лєй Геларія Іко Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (16.2x32.4) Гал Провензале Ла Галлеріа з колекції Ла Галлеріа Еко Кераміка". Виробник цієї плитки Eco Ceramica може бути помилково написаний як Ecoceramica, Eco Ceramic, Іко Саремікєй, Еко Кераміка і навіть як Усщ Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16.2 × 32.4 см |
| Вага | 10.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Eco Ceramica |
| Серія | La Galleria Eco Ceramica |
| Найменування 2 | GalProvenzale |
| Колекція | La Galleria |
| Ефект | Під старовину |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GalProvenzale |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (16.2x32.4) Gal Provenzale - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica