

Керамічна плитка Плитка (160x320) SA01XXA White Sq.6Mm - Sands Experience з колекції Sands Experience Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (160x320) SA01XXA White Sq.6Mm - Sands Experience найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 160см і довжина плитки дорівнює 320см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (160x320) SA01XXA White Sq.6Mm - Sands Experience з колекції Sands Experience Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (160x320) SA01XXA Віт Ск.6мм Сенс Ікспара'єнс з колекції Сенс Ікспара'єнс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (160x320) SA01XXA Вхіте Скь.6мм Сандс Експеріенце з колекції Сандс Експеріенце Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 160 × 320 см |
| Вага | 74.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Sands Experience Impronta |
| Найменування 2 | SA01XXA WhiteSq.6Mm |
| Колекція | Sands Experience |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 5,12 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5.12 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SA01XXA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (160x320) SA01XXA White Sq.6Mm - Sands Experience з колекції Sands Experience Impronta