Плитка (16.05x96.3) 740500 Pa Wo Of Ce Paint Ash Ret - Paint Wood Of Cerim з колекції Paint Wood Of Cerim Cerim



Керамічна плитка Плитка (16.05x96.3) 740500 Pa Wo Of Ce Paint Ash Ret - Paint Wood Of Cerim з колекції Paint Wood Of Cerim Cerim виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (16.05x96.3) 740500 Pa Wo Of Ce Paint Ash Ret - Paint Wood Of Cerim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.05см і довжина плитки дорівнює 96.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (16.05x96.3) 740500 Pa Wo Of Ce Paint Ash Ret - Paint Wood Of Cerim з колекції Paint Wood Of Cerim Cerim може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (16.05x96.3) 740500 Пєй Во Оф С Пейнт Еш Рет Пейнт Вуд Оф Сарім з колекції Пейнт Вуд Оф Сарім Сарім", на неправильно прочитаном як "Плитка (16.05x96.3) 740500 Па Во Оф Ке Паінт Аш Рет Паінт Вуд Оф Керім з колекції Паінт Вуд Оф Керім Керім". Виробник цієї плитки Cerim може бути помилково написаний як Cerim, Сарім, Керім і навіть як Сукшь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16.05 × 96.3 см |
| Вага | 20.28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerim |
| Серія | Paint Wood Of Cerim Cerim |
| Найменування 2 | 740500 PaWoOfCePaintAshRet |
| Колекція | Paint Wood Of Cerim |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 43,71 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,93 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.93 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 740500 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка (16.05x96.3) 740500 Pa Wo Of Ce Paint Ash Ret - Paint Wood Of Cerim з колекції Paint Wood Of Cerim Cerim