

Керамічна плитка Плитка (15x80) MY15L8 Elegant Thorn Sq. - My Plank з колекції My Plank Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x80) MY15L8 Elegant Thorn Sq. - My Plank найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка (15x80) MY15L8 Elegant Thorn Sq. - My Plank з колекції My Plank Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x80) MY15L8 Ілегент Зорн Ск. Май Пленк з колекції Май Пленк Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x80) MY15L8 Елегант Тхорн Скь. Мі Планк з колекції Мі Планк Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 80 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | My Plank Impronta |
| Найменування 2 | MY15L8 ElegantThornSq. |
| Колекція | My Plank |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 28,32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,48 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.48 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MY15L8 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (15x80) MY15L8 Elegant Thorn Sq. - My Plank з колекції My Plank Impronta