

Керамічна плитка Плитка (15x61) J84184 Metalwood Grey - Metalwood з колекції Metalwood Rondine виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x61) J84184 Metalwood Grey - Metalwood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 61см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (15x61) J84184 Metalwood Grey - Metalwood з колекції Metalwood Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x61) J84184 Метелууд Грей Метелууд з колекції Метелууд Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x61) J84184 Металвуд Греі Металвуд з колекції Металвуд Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 61 см |
| Вага | 23.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Metalwood Rondine |
| Найменування 2 | J84184 MetalwoodGrey |
| Колекція | Metalwood |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 56,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | J84184 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (15x61) J84184 Metalwood Grey - Metalwood з колекції Metalwood Rondine