Плитка (15x60) NEWPORT BEIGE - Newport з колекції Newport Oset
Oset

Керамічна плитка Плитка (15x60) NEWPORT BEIGE - Newport з колекції Newport Oset виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x60) NEWPORT BEIGE - Newport найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (15x60) NEWPORT BEIGE - Newport з колекції Newport Oset може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x60) Н'юпорт Бейдж Н'юпорт з колекції Н'юпорт Озет", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x60) Невпорт Беіге Невпорт з колекції Невпорт Осет". Виробник цієї плитки Oset може бути помилково написаний як Oset, Озет, Осет і навіть як Щіуе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 21.17 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Oset |
| Серія | Newport Oset |
| Найменування 2 | NEWPORT BEIGE |
| Колекція | Newport |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 63,72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (15x60) NEWPORT BEIGE - Newport з колекції Newport Oset