

Керамічна плитка Плитка (15x60) 85923 Mikonos Rett. - Keramos з колекції Keramos Century виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x60) 85923 Mikonos Rett. - Keramos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка (15x60) 85923 Mikonos Rett. - Keramos з колекції Keramos Century може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x60) 85923 Міконос Ретт. Кареймос з колекції Кареймос Сентєрі", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x60) 85923 Міконос Ретт. Керамос з колекції Керамос Кентурі". Виробник цієї плитки Century може бути помилково написаний як Century, Centur, Сентєрі, Кентурі і навіть як Сутегкн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Century |
| Серія | Keramos Century |
| Найменування 2 | 85923 MikonosRett. |
| Колекція | Keramos |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 61,74 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 85923 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (15x60) 85923 Mikonos Rett. - Keramos з колекції Keramos Century