Плитка (15x60.8) 1039034 Brigantino(Bianco) - Saint Barth з колекції Saint Barth Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (15x60.8) 1039034 Brigantino(Bianco) - Saint Barth з колекції Saint Barth Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x60.8) 1039034 Brigantino(Bianco) - Saint Barth найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (15x60.8) 1039034 Brigantino(Bianco) - Saint Barth з колекції Saint Barth Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x60.8) 1039034 Брігентіно(біанко) Сейнт Барз з колекції Сейнт Барз Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x60.8) 1039034 Брігантіно(біанко) Саінт Бартх з колекції Саінт Бартх Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 60.8 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Saint Barth Serenissima |
| Найменування 2 | 1039034 Brigantino(Bianco) |
| Колекція | Saint Barth |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 49,92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1039034 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (15x60.8) 1039034 Brigantino(Bianco) - Saint Barth з колекції Saint Barth Serenissima