

Керамічна плитка Плитка (15x30) LTNT lake tan struttura - Lake Stone з колекції Lake Stone Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x30) LTNT lake tan struttura - Lake Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка (15x30) LTNT lake tan struttura - Lake Stone з колекції Lake Stone Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x30) Лтнт лейк тен страттєрєй Лейк Стан з колекції Лейк Стан Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x30) Лтнт лаке тан струттура Лаке Стоне з колекції Лаке Стоне Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 30 см |
| Вага | 21.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Lake Stone Supergres |
| Найменування 2 | LTNT lake tan struttura |
| Колекція | Lake Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 46,44 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (24 шт.) |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | LTNT |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (15x30) LTNT lake tan struttura - Lake Stone з колекції Lake Stone Supergres