

Керамічна плитка Плитка (15x30) EGB/B00 Ca Del Bosco Cc2088 - Casali з колекції Casali Cotto dEste виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x30) EGB/B00 Ca Del Bosco Cc2088 - Casali найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8029 Перламутровий мідний Pantone 4705. |
Плитка (15x30) EGB/B00 Ca Del Bosco Cc2088 - Casali з колекції Casali Cotto dEste може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x30) Іг/б00 Кєй Дел Боско Cc2088 Кезолі з колекції Кезолі Котто д Іст", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x30) Егб/б00 Ка Дел Боско Cc2088 Касалі з колекції Касалі Котто д Есте". Виробник цієї плитки Cotto dEste може бути помилково написаний як Cottodeste, Cotto dEst, Котто дест, Котто десте і навіть як Сщеещ вУіеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 30 см |
| Вага | 20.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto dEste |
| Серія | Casali Cotto dEste |
| Найменування 2 | EGB/B00 CaDelBoscoCc2088 |
| Колекція | Casali |
| Ефект | Терракота |
| У палеті м.кв. | 34,65 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,63 |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.63 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | EGB/B00 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,67,53) HEX: #874b2d RGB: 135, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(20,60,59) HEX: #965a3c RGB: 150, 90, 60 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 876 876 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (15x30) EGB/B00 Ca Del Bosco Cc2088 - Casali з колекції Casali Cotto dEste