Плитка (15x20) PUTI83 Tierras Ash - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка (15x20) PUTI83 Tierras Ash - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x20) PUTI83 Tierras Ash - Tierras Industrial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка (15x20) PUTI83 TierrasAsh - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x20) PUTI83 Тіррес Еш Тіррес Айнастрайял з колекції Тіррес Айнастрайял М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x20) PUTI83 Тіеррас Аш Тіеррас Індустріал з колекції Тіеррас Індустріал Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 20 см |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Tierras Industrial Mutina |
| Найменування 2 | PUTI83 TierrasAsh |
| Колекція | Tierras Industrial |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,6 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 0.6 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PUTI83 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка (15x20) PUTI83 Tierras Ash - Tierras Industrial з колекції Tierras Industrial Mutina