Плитка (15x15) ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG - Glamour з колекції Glamour Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (15x15) ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG - Glamour з колекції Glamour Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG - Glamour найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка (15x15) ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG - Glamour з колекції Glamour Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) Орс Фано Сквар 2308 Зйм Грін Гойг Глеймоер з колекції Глеймоер Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) Орс Фондо Скьуаре 2308 Тхюме Греен Гоюг Гламоур з колекції Гламоур Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 0.59 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Glamour Ticsa |
| Найменування 2 | ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG |
| Колекція | Glamour |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 16 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (15x15) ORS Fondo Square 2308-Thyme Green GOYG - Glamour з колекції Glamour Ticsa