Плитка (15x15) GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (15x15) GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP - Pedralbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3022 Лососьово-червоний Pantone 7515. |
Плитка (15x15) GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) Г 04 Ей Тр Гз Бежілікєй Хп Педролбс з колекції Педролбс Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) Гб 04 Ав Тр Вкс Басіліка Хп Педралбес з колекції Педралбес Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 0.59 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Pedralbes Ticsa |
| Найменування 2 | GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP |
| Колекція | Pedralbes |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 16 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GB-04-AW-TR-WX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(23,57,82) HEX: #d1885a RGB: 209, 136, 90 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(23,53,88) HEX: #e09769 RGB: 224, 151, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (15x15) GB-04-AW-TR-WX BasilicaHP - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa