

Керамічна плитка Плитка (15x15) G1257A Rialto Tortora Floor - Rialto з колекції Rialto Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) G1257A Rialto Tortora Floor - Rialto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (15x15) G1257A Rialto Tortora Floor - Rialto з колекції Rialto Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) G1257A Ріолто Торторєй Флур Ріолто з колекції Ріолто Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) G1257A Ріалто Тортора Флур Ріалто з колекції Ріалто Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 15.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Rialto Vallelunga |
| Найменування 2 | G1257A RialtoTortoraFloor |
| Колекція | Rialto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 10.2 |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (44 шт.) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | G1257A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (15x15) G1257A Rialto Tortora Floor - Rialto з колекції Rialto Vallelunga