

Керамічна плитка Плитка (15x15) G1251A Rialto Tortora0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) G1251A Rialto Tortora0,855 - Rialto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (15x15) G1251A Rialto Tortora0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) G1251A Ріолто Tortora0,855 Ріолто з колекції Ріолто Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) G1251A Ріалто Tortora0,855 Ріалто з колекції Ріалто Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 15.62 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Rialto Vallelunga |
| Найменування 2 | G1251A RialtoTortora0,855 |
| Колекція | Rialto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,855 |
| Товщина | 10.2 |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.855 м.кв. (38 шт.) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | G1251A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (15x15) G1251A Rialto Tortora0,855 - Rialto з колекції Rialto Vallelunga