

Керамічна плитка Плитка (15x120) 89556 Abete Bianco Line - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x120) 89556 Abete Bianco Line - Woodtime найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (15x120) 89556 Abete Bianco Line - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x120) 89556 Ебет Біанко Лін Вудтім з колекції Вудтім Моносібек", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x120) 89556 Абете Біанко Ліне Вудтіме з колекції Вудтіме Монокібес". Виробник цієї плитки Monocibec може бути помилково написаний як Monocibec, Моносібек, Монокібес і навіть як Ьщтщсшиус, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 120 см |
| Вага | 23.76 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Monocibec |
| Серія | Woodtime Monocibec |
| Найменування 2 | 89556 AbeteBiancoLine |
| Колекція | Woodtime |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 50,76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 89556 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка (15x120) 89556 Abete Bianco Line - Woodtime з колекції Woodtime Monocibec