Плитка (15.2x61.5) 3A77 Zeeland White Naturale - Zeeland з колекції Zeeland EnergieKer
Знято з виробництва

Керамічна плитка Плитка (15.2x61.5) 3A77 Zeeland White Naturale - Zeeland з колекції Zeeland EnergieKer виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15.2x61.5) 3A77 Zeeland White Naturale - Zeeland найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 61.5см. |
Плитка (15.2x61.5) 3A77 Zeeland White Naturale - Zeeland з колекції Zeeland EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15.2x61.5) 3A77 Зіленд Віт Нетєрол Зіленд з колекції Зіленд Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка (15.2x61.5) 3A77 Зееланд Вхіте Натурале Зееланд з колекції Зееланд Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 61.5 см |
| Вага | 24.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Zeeland EnergieKer |
| Найменування 2 | 3A77 ZeelandWhiteNaturale |
| Колекція | Zeeland |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 63,7 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.3 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3A77 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка (15.2x61.5) 3A77 Zeeland White Naturale - Zeeland з колекції Zeeland EnergieKer