

Керамічна плитка Плитка (14x84) 0728240 P. Wash Almond - Paint Wash з колекції Paint Wash Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (14x84) 0728240 P. Wash Almond - Paint Wash найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 84см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Плитка (14x84) 0728240 P. Wash Almond - Paint Wash з колекції Paint Wash Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (14x84) 0728240 П. Ош Олманд Пейнт Ош з колекції Пейнт Ош Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка (14x84) 0728240 П. Ваш Алмонд Паінт Ваш з колекції Паінт Ваш Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 84 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | Paint Wash Elios |
| Найменування 2 | 0728240 P.WashAlmond |
| Колекція | Paint Wash |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,52 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.52 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 728240 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (14x84) 0728240 P. Wash Almond - Paint Wash з колекції Paint Wash Elios