Плитка (14x56) 1041942 Tent. Cioccolato - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (14x56) 1041942 Tent. Cioccolato - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (14x56) 1041942 Tent. Cioccolato - Tentazioni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (14x56) 1041942 Tent. Cioccolato - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (14x56) 1041942 Тент. Сєкколейто Тентезеі з колекції Тентезеі Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (14x56) 1041942 Тент. Кіосколато Тентазіоні з колекції Тентазіоні Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 56 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Tentazioni Serenissima |
| Найменування 2 | 1041942 Tent.Cioccolato |
| Колекція | Tentazioni |
| У палеті м.кв. | 54,51 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,79 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.79 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1041942 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (14x56) 1041942 Tent. Cioccolato - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima