Плитка (14.5x14.5) ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD - Arabesque Satin з колекції Arabesque Satin Tonalite



Керамічна плитка Плитка (14.5x14.5) ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD - Arabesque Satin з колекції Arabesque Satin Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (14.5x14.5) ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD - Arabesque Satin найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14.5см і довжина плитки дорівнює 14.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка (14.5x14.5) ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD - Arabesque Satin з колекції Arabesque Satin Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (14.5x14.5) Арегоулдм Арейбеск Сетін Гоулд Арейбеск Сетін з колекції Арейбеск Сетін Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (14.5x14.5) Араголдм Арабескьуе Сатін Голд Арабескьуе Сатін з колекції Арабескьуе Сатін Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14.5 × 14.5 см |
| Вага | 16.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Arabesque Satin Tonalite |
| Найменування 2 | ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD |
| Колекція | Arabesque Satin |
| У палеті м.кв. | 56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (74 шт.) |
| Штук в упаковці | 74 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ARAGOLDM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка (14.5x14.5) ARAGOLDM ARABESQUE SATIN GOLD - Arabesque Satin з колекції Arabesque Satin Tonalite