

Керамічна плитка Плитка (13x13) cna-003 Natura Linen - Natura з колекції Natura Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (13x13) cna-003 Natura Linen - Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (13x13) cna-003 Natura Linen - Natura з колекції Natura Self може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (13x13) кнєй 003 Нетєрєй Лінен Нетєрєй з колекції Нетєрєй Селф", на неправильно прочитаном як "Плитка (13x13) сна 003 Натура Лінен Натура з колекції Натура Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Natura Self |
| Найменування 2 | cna-003 NaturaLinen |
| Колекція | Natura |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | cna-003 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (13x13) cna-003 Natura Linen - Natura з колекції Natura Self