

Керамічна плитка Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi 40Antracite M - Genesi40 з колекції Genesi40 Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi 40Antracite M - Genesi40 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.2см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi40Antracite M - Genesi40 з колекції Genesi40 Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi40Antracite М Genesi40 з колекції Genesi40 Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi40Antracite М Genesi40 з колекції Genesi40 Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13.2 × 40 см |
| Вага | 16.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Genesi40 Quintessenza |
| Найменування 2 | GQR109M Genesi40AntraciteM |
| Колекція | Genesi40 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (19 шт.) |
| Штук в упаковці | 19 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GQR109M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка (13.2x40) GQR109M Genesi 40Antracite M - Genesi40 з колекції Genesi40 Quintessenza