

Керамічна плитка Плитка (13.2x13.2) 24097 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (13.2x13.2) 24097 Vestige gesso Eq-3 - Vestige найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.2см і довжина плитки дорівнює 13.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (13.2x13.2) 24097 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (13.2x13.2) 24097 Вестідж джесо Ік 3 Вестідж з колекції Вестідж Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка (13.2x13.2) 24097 Вестіге гессо Екь 3 Вестіге з колекції Вестіге Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13.2 × 13.2 см |
| Вага | 15.62 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Vestige Equipe |
| Найменування 2 | 24097 Vestige gesso Eq-3 |
| Колекція | Vestige |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (57 шт.) |
| Штук в упаковці | 57 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Сатинована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (13.2x13.2) 24097 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe