

Керамічна плитка Плитка (10x30) 4600DI Krakle Diamantato Bianco - Krakle з колекції Krakle Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x30) 4600DI Krakle Diamantato Bianco - Krakle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (10x30) 4600DI Krakle Diamantato Bianco - Krakle з колекції Krakle Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x30) 4600DI Крекл Діаментейто Біанко Крекл з колекції Крекл Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x30) 4600DI Кракле Діамантато Біанко Кракле з колекції Кракле Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 14.03 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Krakle Tonalite |
| Найменування 2 | 4600DI KrakleDiamantatoBianco |
| Колекція | Krakle |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 56,28 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,84 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.84 м.кв. (28 шт.) |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 4600DI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (10x30) 4600DI Krakle Diamantato Bianco - Krakle з колекції Krakle Tonalite