

Керамічна плитка Плитка (10x30) 22987 Kite Black - Kite з колекції Kite Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x30) 22987 Kite Black - Kite найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (10x30) 22987 Kite Black - Kite з колекції Kite Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x30) 22987 Кіт Блек Кіт з колекції Кіт Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x30) 22987 Кіте Бласк Кіте з колекції Кіте Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 18.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Kite Equipe |
| Найменування 2 | 22987 Kite Black |
| Колекція | Kite |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (40 шт.) |
| Штук в упаковці | 40 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 22987 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (10x30) 22987 Kite Black - Kite з колекції Kite Equipe