

Керамічна плитка Плитка (10x20) Bisello TR lavanda20 - Bisello Trasparenze з колекції Bisello Trasparenze Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x20) Bisello TR lavanda20 - Bisello Trasparenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 667. |
Плитка (10x20) Bisello TR lavanda20 - Bisello Trasparenze з колекції Bisello Trasparenze Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x20) Бізело Тр lavanda20 Бізело Треспаренз з колекції Бізело Треспаренз Вог", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x20) Біселло Тр lavanda20 Біселло Траспарензе з колекції Біселло Траспарензе Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Bisello Trasparenze Vogue |
| Найменування 2 | Bisello TR lavanda20 |
| Колекція | Bisello Trasparenze |
| У палеті м.кв. | 75,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,8 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 0.8 м.кв. (40 шт.) |
| Штук в упаковці | 40 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(300,20,59) HEX: #967896 RGB: 150, 120, 150 | RAL Design: 330 50 30 Tulipan Violet (Фіолетовий Тюльпан)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 667 667 | |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(270,17,71) HEX: #a696b5 RGB: 166, 150, 181 | RAL Design: 310 70 20 Blue Pink (Синьо-Рожевий)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 2705 2705 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x20) Bisello TR lavanda20 - Bisello Trasparenze з колекції Bisello Trasparenze Vogue