Плитка (10x20) 1047078 MinimalCl - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (10x20) 1047078 MinimalCl - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x20) 1047078 MinimalCl - Riabita Il Cotto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка (10x20) 1047078 MinimalCl - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x20) 1047078 Мінімел Кл Ріабітєй Іл Котто з колекції Ріабітєй Іл Котто Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x20) 1047078 Мінімал Кл Ріабіта Іл Котто з колекції Ріабіта Іл Котто Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Riabita Il Cotto Serenissima |
| Найменування 2 | 1047078 MinimalCl |
| Колекція | Riabita Il Cotto |
| У палеті м.кв. | 53,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1047078 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (10x20) 1047078 MinimalCl - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima