Плитка (10x10) TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED - Betongreys з колекції Betongreys Terratinta



Керамічна плитка Плитка (10x10) TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED - Betongreys з колекції Betongreys Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED - Betongreys найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка (10x10) TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED - Betongreys з колекції Betongreys Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) TTBGCT11N Бетонгрейс Коулд Тр Метт Ректіфід Бетонгрейс з колекції Бетонгрейс Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) TTBGCT11N Бетонгреюс Колд Тре Матт Рестіфіед Бетонгреюс з колекції Бетонгреюс Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Betongreys Terratinta |
| Найменування 2 | TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED |
| Колекція | Betongreys |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 24,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (50 шт.) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | TTBGCT11N |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (10x10) TTBGCT11N Betongreys COLD TRE MATT RECTIFIED - Betongreys з колекції Betongreys Terratinta