

Керамічна плитка Плитка (10x10) E621 MAI.BLU 10 - Maiolica з колекції Maiolica Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) E621 MAI.BLU 10 - Maiolica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5002 Ультрамариново-синій Pantone 2756. |
Плитка (10x10) E621 MAI.BLU 10 - Maiolica з колекції Maiolica Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) E621 Мей.бла 10 Мейолікєй з колекції Мейолікєй Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) E621 Маі.блу 10 Маіоліка з колекції Маіоліка Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Maiolica Marca Corona |
| Найменування 2 | E621 MAI.BLU 10 |
| Колекція | Maiolica |
| У палеті м.кв. | 58,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,82 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.82 м.кв. (82 шт.) |
| Штук в упаковці | 82 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | E621 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(240,67,35) HEX: #1d1d59 RGB: 29, 29, 89 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2756 2756 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x10) E621 MAI.BLU 10 - Maiolica з колекції Maiolica Marca Corona