

Керамічна плитка Плитка (10x10) 41967 Saturnia Fondi Naturale - Kairos з колекції Kairos Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) 41967 Saturnia Fondi Naturale - Kairos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Плитка (10x10) 41967 Saturnia Fondi Naturale - Kairos з колекції Kairos Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) 41967 Сетєрнія Фані Нетєрол Кейрос з колекції Кейрос Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) 41967 Сатурніа Фонді Натурале Каірос з колекції Каірос Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 15.62 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Kairos Cerdomus |
| Найменування 2 | 41967 SaturniaFondiNaturale |
| Колекція | Kairos |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,75 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.75 м.кв. (75 шт.) |
| Штук в упаковці | 75 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 41967 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (10x10) 41967 Saturnia Fondi Naturale - Kairos з колекції Kairos Cerdomus