

Керамічна плитка Плитка (10.6x12) 23842 Fan metallic Eq-20M - Scale з колекції Scale Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10.6x12) 23842 Fan metallic Eq-20M - Scale найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.6см і довжина плитки дорівнює 12см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7504. |
Плитка (10.6x12) 23842 Fan metallic Eq-20M - Scale з колекції Scale Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10.6x12) 23842 Фен металік Ік 20M Скол з колекції Скол Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка (10.6x12) 23842 Фан металліс Екь 20M Скале з колекції Скале Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.6 × 12 см |
| Вага | 5.53 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Scale Equipe |
| Найменування 2 | 23842 Fan metallic Eq-20M |
| Колекція | Scale |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 44,03 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,37 |
| Товщина | 9.3 m |
| Пакувальна норма | 0.37 м.кв. (50 шт.) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 23842 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(40,60,59) HEX: #96783c RGB: 150, 120, 60 | RAL Design: 085 50 30 Sepia Yellow (Жовта Сепія)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 871 871 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(40,50,71) HEX: #b5975b RGB: 181, 151, 91 | RAL Design: 080 60 30 Golden Quartz Ochre (Золота Кварцова Охра)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7503 7503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Плитка (10.6x12) 23842 Fan metallic Eq-20M - Scale з колекції Scale Equipe