Плитка (100x87) HEXAGON TERRA MOKA - Le Crete Air 3,5 з колекції Le Crete Air 3,5 Valmori
Valmori

Керамічна плитка Плитка (100x87) HEXAGON TERRA MOKA - Le Crete Air 3,5 з колекції Le Crete Air 3,5 Valmori виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x87) HEXAGON TERRA MOKA - Le Crete Air 3,5 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 87см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3005 Винно-червоний Pantone 4975. |
Плитка (100x87) HEXAGON TERRA MOKA - Le Crete Air 3,5 з колекції Le Crete Air 3,5 Valmori може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x87) Хексейгон Таррєй Мокєй Л Крет Ейр 3,5 з колекції Л Крет Ейр 3,5 Волморі", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x87) Хексагон Терра Мока Ле Срете Аір 3,5 з колекції Ле Срете Аір 3,5 Валморі". Виробник цієї плитки Valmori може бути помилково написаний як Valmori, Valmor, Волморі, Валморі і навіть як Мфдьщкш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 87 × 100 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Valmori |
| Серія | Le Crete Air 3,5 Valmori |
| Найменування 2 | HEXAGON TERRA MOKA |
| Колекція | Le Crete Air 3,5 |
| У палеті м.кв. | 46,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,95 |
| Товщина | 3.5 m |
| Пакувальна норма | 1.95 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка (100x87) HEXAGON TERRA MOKA - Le Crete Air 3,5 з колекції Le Crete Air 3,5 Valmori