

Керамічна плитка Плитка (100x50) GEQ2100K Alpinonegro - Alpino з колекції Alpino Keraben виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x50) GEQ2100K Alpinonegro - Alpino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка (100x50) GEQ2100K Alpinonegro - Alpino з колекції Alpino Keraben може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x50) GEQ2100K Олпінанегро Олпіно з колекції Олпіно Карейбен", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x50) GEQ2100K Алпінонегро Алпіно з колекції Алпіно Керабен". Виробник цієї плитки Keraben може бути помилково написаний як Keraben, Карейбен, Керабен і навіть як Лукфиут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Keraben |
| Серія | Alpino Keraben |
| Найменування 2 | GEQ2100K Alpinonegro |
| Колекція | Alpino |
| Ефект | Камінь |
| Площа в упаковці | 28 |
| Товщина | 11.7 |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GEQ2100K |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (100x50) GEQ2100K Alpinonegro - Alpino з колекції Alpino Keraben