

Керамічна плитка Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita - Titan з колекції Titan Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita - Titan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita - Titan з колекції Titan Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita Тітен з колекції Тітен Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita Тітан з колекції Тітан Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Titan Grespania |
| Найменування 2 | 78TI64E Titan5,6Antracita |
| Колекція | Titan |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 46,5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,5 |
| Товщина | 5.6 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 78TI64E |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Плитка (100x50) 78TI64E Titan5,6Antracita - Titan з колекції Titan Grespania