Плитка (100x300) XL-PUDD56 dechirer XL gesso - Dechirer XL з колекції Dechirer XL Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка (100x300) XL-PUDD56 dechirer XL gesso - Dechirer XL з колекції Dechirer XL Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x300) XL-PUDD56 dechirer XL gesso - Dechirer XL найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (100x300) XL-PUDD56 dechirer XL gesso - Dechirer XL з колекції Dechirer XL Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x300) Зл PUDD56 дечайрр Зл джесо Дечайрр Зл з колекції Дечайрр Зл М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x300) Ксл PUDD56 дечірер Ксл гессо Дечірер Ксл з колекції Дечірер Ксл Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 24.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Dechirer XL Mutina |
| Найменування 2 | XL-PUDD56 dechirer XL gesso |
| Колекція | Dechirer XL |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 3 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | XL-PUDD56 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (100x300) XL-PUDD56 dechirer XL gesso - Dechirer XL з колекції Dechirer XL Mutina