Плитка (100x100) PG8AS40 Lavica 3*1000X1000x3 - Zero.3 Aisthesis з колекції Zero.3 Aisthesis Panaria



Керамічна плитка Плитка (100x100) PG8AS40 Lavica 3*1000X1000x3 - Zero.3 Aisthesis з колекції Zero.3 Aisthesis Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x100) PG8AS40 Lavica 3*1000X1000x3 - Zero.3 Aisthesis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка (100x100) PG8AS40 Lavica 3*1000X1000x3 - Zero.3 Aisthesis з колекції Zero.3 Aisthesis Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x100) PG8AS40 Левікєй 3*1000X1000x3 Заро.3 Ейсзежіс з колекції Заро.3 Ейсзежіс Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x100) PG8AS40 Лавіка 3*1000X1000x3 Зеро.3 Аістхесіс з колекції Зеро.3 Аістхесіс Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 22.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Zero.3 Aisthesis Panaria |
| Найменування 2 | PG8AS40 Lavica3*1000X1000x3 |
| Колекція | Zero.3 Aisthesis |
| Ефект | Смола |
| У палеті м.кв. | 72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PG8AS40 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (100x100) PG8AS40 Lavica 3*1000X1000x3 - Zero.3 Aisthesis з колекції Zero.3 Aisthesis Panaria