

Керамічна плитка Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio 5Plus - Kerlite Materica з колекції Kerlite Materica Cotto dEste виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio 5Plus - Kerlite Materica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio5Plus - Kerlite Materica з колекції Kerlite Materica Cotto dEste може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio5Plus Карліт Мейтарікєй з колекції Карліт Мейтарікєй Котто д Іст", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio5Plus Керліте Матеріка з колекції Керліте Матеріка Котто д Есте". Виробник цієї плитки Cotto dEste може бути помилково написаний як Cottodeste, Cotto dEst, Котто дест, Котто десте і навіть як Сщеещ вУіеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cotto dEste |
| Серія | Kerlite Materica Cotto dEste |
| Найменування 2 | EK8MA10 Avorio5Plus |
| Колекція | Kerlite Materica |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 5.5 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EK8MA10 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Плитка (100x100) EK8MA10 Avorio 5Plus - Kerlite Materica з колекції Kerlite Materica Cotto dEste