

Керамічна плитка Плінтус (9x60) 862128 Larch - French Woods з колекції French Woods Iris виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (9x60) 862128 Larch - French Woods найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плінтус (9x60) 862128 Larch - French Woods з колекції French Woods Iris може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (9x60) 862128 Ларч Френч Вудс з колекції Френч Вудс Еріс", на неправильно прочитаном як "Плінтус (9x60) 862128 Ларч Френч Вудс з колекції Френч Вудс Іріс". Виробник цієї плитки Iris може бути помилково написаний як Iris, Еріс, Іріс і навіть як Шкші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9 × 60 см |
| Вага | 12.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Iris |
| Серія | French Woods Iris |
| Найменування 2 | 862128 Larch |
| Колекція | French Woods |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 862128 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус (9x60) 862128 Larch - French Woods з колекції French Woods Iris